2017 © KOMIX s.r.o.

#

blog

Katka už v tom lítá s námi!

September 29, 2017

 

 

Minulý rok jsme se zúčastnili Dne firem na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy. I na tento veletrh jsme se připravovali jako na každý jiný – snažíme se být originální a účastníky zaujmout i něčím navíc. Pro Den firem jsme si připravili soutěž. Ta spočívala ve vyplnění technologického testu z oblasti Javy, .NETu a analýzy. Z celkových dvaceti došlých výsledků vyhrála tuto soutěž na plné čáře Katka, studentka obecné informatiky na MFF UK. Jak jsme doufali, něčím jsme mezi jinými prezentovanými firmy vynikali „Obešla jsem skoro všechny stánky, takže KOMIX nebyl výjimkou. Ale rozhodně upoutaly barvičky    (a název), stánek byl díky nim hodně výrazný.“ uvedla Katka.

 

Lítáme v tom už 25 let! A spolu s námi se proletěla Katka poprvé 20. května. To když s naším hlavním pilotem KOMIXu - Generálním ředitelem Tomášem Rutrlem, obletěla Prahu a její okolí. Sice počasí nebylo úplně příznivé, ale za zážitek to stálo.

 

„V srpnu jsem začala shánět práci, takže jsem si samozřejmě vzpomněla i na KOMIX. A v porovnání s dalšími asi 30 nabídkami byl KOMIX v top čtyřce. Velkou výhodou je lokalita na Andělu, tj. pro mě na přímé cestě uprostřed mezi bydlením a školou. A z dostupných informací jsem měla dojem, že KOMIX je zvyklý zaměstnávat studenty, což mě trochu uklidňovalo v tom, že tuší co ode mě může očekávat.“ říká o své cestě do KOMIXu Katka. Ta k nám doslova doletěla a dnes je platnou členkou v oddělení eGovernment jako Junior .NET programátorka.

 

A jak splnil KOMIX Katčina očekávání? „…lidé jsou tu fajn a práce také. Hodně se mi tu líbí firemní prostory, hlavně kuchyňky :) (jsou hezky barevné a mají takový čistý design). Akorát si zatím připadám, že pracuju pomalu, ale to asi není ze začátku divné – nějaký čas trvá, než se člověk pořádně dostane do projektu, tak věřím, že se to zlepší.“ Katka je naší nejnovější mladou superhrdinkou a my doufáme, že podobně šikovných budeme moci přivítat už brzy více!

Please reload