2017 © KOMIX s.r.o.

#

blog

Prý hledáme nového kolegu do HR? Už to tak je...

June 21, 2017

Vybrat správného kolegu do týmu se dá srovnat s výběrem partnera. Trošku skok do neznáma, trošku adventure a trošku rozvíření (sem tam) klidných vod. Uvažovala jsme o naklonování pár lidí ve firmě kvůli stále narůstajícím projektům, ale opět mi tento nápad smetli ze stolu. No nic, za pár měsíců tento návrh předložím zase :).

 

Nyní je u nás žhavé téma „nový kolega pro HR nábor“. Máme svoji představu a každý z naší kanceláře ji má tak trochu jinou.

Petra říká, že chce někoho šikovného – tento popis mně teda pomohl. Pak ještě přidala „…měl by být HRrrr do náboru, žádný individualista, protože to by u nás asi moc dlouho nepřežil.“ Jestli čekáš pohodu, tak to Tě asi zklamu. Informace málokdy vydrží žhavé pár hodin, protože dojdou nějaké žhavější (prostě víc sexy) a budou minimálně převrácené naruby. Nebudu ti kazit iluzi, IT je IT, IT je rychlé, IT je fajn.

 

Nikola říká, že chce někoho jako je ona – bláznivého parťáka, pro každou špatnost, spolehlivost výhodou. Nikola je jen jedna, té se vyrovnat nikdo nedokáže. Ale mít někoho dalšího jako ona v týmu by rozhodně nebylo na škodu.

Jakou představu mám ? Pravidlo číslo jedna - v žádném případně mi nesmíš sníst mou čokoládovou figurku, co jsem dostala od Petry a leží mi před monitorem. Pravidlo číslo dva – pravidla jsou pro sraby, ale tu čokoládovou figurku mi prosím nech.

Nevím, jestli je naše představa nového kolegy dostatečně jasná, ale nic strašidelného v tom není.

  

Nehledáme dvacetiletého guru v oboru s desetiletou praxí, ale někoho, kdo se toho nebojí. Ze začátku to bude trošku zmatek, spousta nového, tři patra skvělých kolegů a ovladatelný chaos :).

 

Pokud hledáš novou výzvu nebo ji hledá tvůj kamarád, či kamarád tvého kamarád, stačí napsat mně (stavjanova@komix.cz) nebo Petře (lecbychova@komix.cz) a zajdi k nám na kafe

 

Please reload