2017 © KOMIX s.r.o.

#

blog

KOMIX na Dni firem pro matematiku a informatiku 2017

April 4, 2017

 

 

Na vánočním večírku, který jsme už podruhé pořádali na Malostranské besedě, jsme měli možnost užívat si krásného výhledu na alma máter několika našich kolegů. Budova Matematicko-fyzikální fakulty každoročně přijme desítky mladých talentů. S mnohými z nich jsme se seznámili v rámci Dne firem pro matematiku a informatiku 2017.

 

Naše kroky na tuhle akci byly zcela automatické a věděli jsme, že hledáme ve správných vodách. Není to u nás jen o vývoji softwaru na Javě nebo .NETu, najdete u nás business intelligence oddělení, skvělé analytiky, testery a vrháme se i do rozšířené reality. Spoustu projektů bereme jako výzvu a díky našim kolegům se jich nebojíme.

 

Přípravu na MATFYZáky jsme nenechali náhodě a po dobré zpětné vazbě z veletrhu Šance na VŠE jsme byli opět řádně vyzbrojeni. Tentokrát jsme nechali sladké cupcaky doma, které jsme vyměnili za balíček „study emergency“ a soutěž o nadpozemské ceny – třeba let letadlem. V KOMIXu najdete výborné triatlonisty, kitesurfaře, zahrádkáře, japanology, ale také pilota, který je mimo jiné náš generál. Proletět se s ním nezní úplně špatně, co říkáte?

 

Hemžilo se to kolem nás zvědavými studenty, pro které je softwarová firma výborný začátek jejich nové etapy. Nehledáme „odvážlivce“, kteří se u nás jen chtějí rozkoukávat, ale parťáky, kteří se nebojí zeptat, chtějí se učit a zkoušet nové výzvy. Nečekejte cedulku na hrudi „trainee“ nebo „zaučuji se“. Projekty se dělají v týmu a sbírat nové zkušenosti je potřeba.

 

O takových, kteří se k nám připojili ještě při škole nebo jako čerství absolventi, se můžete dočíst na našem webu www.komixkariera.com. Martin je projekťákem, Honza se zaměřil na QlikView a business intelligence analýzu, a Danil na vývoj v .NETu. A na co si troufáte vy? 

Please reload