2017 © KOMIX s.r.o.

#

blog

KOMIX na curlingu!

March 20, 2017

 

 

V lednu jsme uspořádali válečnou poradu s jasným cílem - připravit další nezapomenutelný teambuilding. Pokaždé chceme přijít s něčím novým, což nám situaci podstatně ztěžuje :). Rafty, beach volejbal, motokáry, piknik, badminton, … to vše jsme si už užili. Tak jsme dávali dohromady různé návrhy, snažili se najít nejlepší a originální variantu aktivit, aby se mohli zapojit všichni kolegové. V lednovém newsletteru jsme pak mohli s radostí oznámit, že vyrážíme na curling!

 

Areál Pod třešňovkou nám nabídl skvělé útočiště a čtvrteční večer ovládly halu KOMIXí týmy. Začátky byly kluzké a u některých i bolavé, kdo neskončil alespoň jednou na ledě, jakoby nehrál. Pod taktovkou trenérů, kteří nás koučovali a kladli nám na srdce správnou teorii, byla samotná realizace o dost jednodušší. Po rozdělení do osmi týmů jsme se vrhli na led a turnaj mohl začít. Skipové jako praví bossové nachystali své hlasivky a určovali směr kamene. Určování strategie, analýza soupeře a vedení týmu - to je vše, co jsme mohli zúročit z praxe, ale metení? Naštěstí u toho nebyly naše drahé polovičky, jinak bychom měli doma roli jasnou. Možná ani sami nevíme, kde se to v nás vzalo, ale metaři na skipův povel dovedli kameny až na tee line (nebo alespoň poblíž) a podstatně to leadovi ulehčovali. Zapálení a soutěživost všech zúčastněných byla dech-beroucí, turnaj se nám tím pádem začal lehce protahovat. Proto jsme nakonec protáhli curling ještě o další hodinu, abychom nadšení neutli v tom nejlepším :)! S lehkou nadsázkou můžeme říci, že bychom nebyli zas tak moc překvapeni z účastí KOMIXích kolegů na OH v curlingu, protože talent dýchal všemi směry.

 

Gratulovat jsme mohli týmu číslo sedm ve složení: Tereza, Jiří, Hugo, Martin a Jirka alias Malvíny.

 

Po této akci přiznáváme, že překonat ji bude hodně náročné! Už ale plánujeme další, a na co se můžou naši kolegové těšit příště? Nechte se překvapit!

 

Více fotek můžete nalézt na našem Facebook profilu Komix Kariéra... mrkněte!

Please reload