2017 © KOMIX s.r.o.

#

blog

KO(MIX)LÁČKY - Co se děje v KOMIXu?

March 7, 2017

 

 

Jaké má KOMIX projekty, vizi a misi či reference - to vše se můžete dočíst na našich webovkách www.komix.cz. Naopak informace ze zákulisí, reporty z večírků, fotky ze sportovních akcí nebo třeba koho můžete potkat na pohovoru, zjistíte na www.komixkariera.com. Pouštíme do světa informace, protože máme co ukázat a můžeme se pochlubit partou skvělých kolegů. Všechny tyto informací slouží pro naše budoucí kolegy, zvědavce zjišťující situaci na IT trhu nebo jakékoli stakeholdery, kteří chtějí zjistit něco o té společnosti (o níž si mysleli, že kreslí komiksy) sídlící na rohu Drtinovy ulice.

 

Máme i interní „tajné“ informace (tak jako každý) a plány, které se dozvíte až poté, co s nimi vyjdeme na povrch. To vše nejde bez kolegů, jejichž práce není všem na očích, ale bez kterých by KOMIX nebyl KOMIXem. Všechny tyto plány, projekty či vize sdílíme s našimi kolegy na společných setkáních, které jsme nazvali KO(MIX)LÁČKY. Nejméně jednou do měsíce se tak potkáme u společné snídaně, kde prezentujeme, debatujeme nebo se jen dozvídáme o práci na jiných projektech, zajímavosti z jiných oddělení či o nových technologiích atd.

 

Už máme těchto snídaní pár za sebou a seznam budoucích témat či zajímavostí, které chceme s kolegy sdílet, je dlouhý. Holky z HR nám poprvé v říjnu ukázaly, jaký byl veletrh ŠANCE na VŠE, na jaké certifikace se můžeme těšit, co se děje nového na Facebook stránce KOMIX Kariéra, informace o plánech v oblasti CSR či ukázku z nové příručky „Manuál úspěšného startu pro nové kolegy“. Kolegové Aleš a Robert se v listopadu podělili o projekty, jímž velí, a protože byl prosinec plný mikulášských a vánočních večírků i vytouženého volna, tak jsme se sešli až v lednu.

 

Po vánocích nás naše silné testerské trio Luboš, Libor a Láďa uvedlo do tajů automatizovaného testování v KOMIXu. V únoru nás zase naprosto dostali kluci z oddělení .NETu Mirek s Martinem, kteří nás zasvětili do jejich projektu týkající se optického rozpoznávání znaků a čárového kódu. Martin navíc předvedl i vlastní projekt s rozšířenou realitou a svou aplikaci Airplane Lokout. V závěru se strhla debata, kolegové lačnili po dalších informacích a Martin téměř nestíhal odpovídat.

 

V březnu se už můžeme těšit na kolegyně z marketingu, které nám slíbily se podělit o plány pro tento rok.

 

Co nás čeká dál a jaké akce či projekty plánujeme? Nechte se překvapit…

 

Na fotoreport z KO(MIX)LÁČKŮ se můžete mrknout na naší Facebook stránce KOMIX Kariéra… 

Please reload