2017 © KOMIX s.r.o.

#

blog

Mikuláš v Komix

December 9, 2016

Celý prosinec se nese na vlně večírků a přípravy na vánoční a mikulášské mejdany byly v listopadu v plném proudu. Komix již tradičně uspořádal Mikulášskou párty pro děti zaměstnanců. Petra a Nikola chtěly trumfnout minulou mikulášskou besídku (což se dle mého názoru povedlo). Já osobně jsem po zjištění, že se akce účastní 44 malých klonů, nevěděla, co mě čeká. Rodiče si přáli potěšit (a trochu „utahat“) svoje děti a to se nám myslím opravdu podařilo. Robert zdokonalil svoje palačinky, kterých nasmažil přes 100 kousků, a doslova mu mizely pod rukama. Dle referencí -  mise splněna do posledního puntíku!

 

Přípravy započaly již třetí hodinou - palačinky zlátly, chlebíčky se schovávaly před mlsnými kolegy a rodiče vyrazili pro svoje ratolesti. Slečny si připravovaly svoje dílničky, kde se tvořilo, malovalo a vymýšlelo. Velký úspěch ale sklidil koutek s malováním na obličej a nám se tak začaly množit princezny, tygři, bojovníci a nezařaditelné bytosti. Team leadeři si nenápadně tvořily budoucí týmy malých programátorů z dětí svých kolegů a my se můžeme těšit na další vlnu talentovaných programátorů, testerů a analytiků. Mikuláš, čert i anděl dorazili s plnou knihou restů a pochval a díky rodičům byli na děti řádně vyzbrojeni – těm už jen padaly brady dolů (jak to sakra ten Mikuláš ví?).  Vyposlechli jsme si připravené básničky a anděl je odměnil sladkým balíčkem. Trocha pláče byla, ale jinak byly děti zřejmě hodné tzn. do puberty mají děti ještě daleko.

 

Po sedmé hodině již byly děti nadopované palačinkami s nutelou a dalšími sladkostmi, tím víc se k odchodu domů moc neměly.  Otázkou je, kdo koho utahal, jestli rodiče své děti nebo naopak. Všechny cíle a vize byly jednoznačně splněny nebo spíše překročeny :) . Přesvědčit se o tom můžete ve fotoreportu… 

 

 

 

 

 

Please reload